2125 Sokak No:9/8 Çankaya
(0850) 888 7143

Paket Servis

Her Şey Tam Zamanında Yerinde

Gelişmiş Özelliklerle Tanışın

Caller id yani telefon numarasından müşteri tanıma özelliği sayesinde hızlı ve pratik şekilde siparişinizi alabilirsiniz. Paket servis departmanınızı çalışan sisteminizin ekranında her an hazır halde tutabilirsiniz. Ekranınıza hızlı butonlar tanımlayabilirsiniz. Sipariş varış süresi takibi yaparak kuryelerinizi yönetebilirsiniz. Haritanızı üzerinde adres ve müşteri takibi yapabilirsiniz.

Kurye Takibi

Paket servislerinizde kuryelerinizin sipariş teslimlerindeki günlük iş performanslarını kolaylıkla takip edebilir, verimliliğiniz artırıcı önemleri alabilirsiniz.

Özelleştirilebilir Ekran

İşletmenizin çalışma şekline uygun departmanlarınıza özel ekran görüntülerinizi tasarlayabilirsiniz. Raporlarınızı tasarlayabilir, butonlarınızı yerleştirebilir sizin için en pratik kullanıma kavuşabilirsiniz.

SMS

SMS sistemi ile paket servisinizin durumunu müşterilerinize haber verebilir, müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz. SambaPOS’a kayıtlı müşterilerinize bilgilendirme ya da özel günlerinde tebrik mesajı gönderebilirsiniz.

Müşteri Sadakat Kart

Paket servis müşterilerinizi takip edebilir, sadakat programı uygulayabilir, promosyon yapabilir, stokunuzun durumuna göre kampanya veya ıskonto planlayabilirsiniz.